5/10KS Troud Lano Venkovní Vrták Činnost Kit Camping Nástroje Přežití Rozvoje Vzdělávání Tábornické Vybavení Požární Nástroj

128.78 Kč

-32 %

189.48 Kč

Nový produkt

Skladem

Původ KN(Původu)
Typ 000

5/10KS Troud Lano Venkovní Vrták Činnost Kit Camping Nástroje Přežití Rozvoje Vzdělávání Tábornické Vybavení Požární Nástroj

Bullet Body: 1、Rychlý Start Oheň: rozdělal oheň v jakémkoliv počasí nebo v jakékoliv výšce, požár quick start tool, když v přírodě.

2、Silná Odolnost proti Větru: Juta lano, silný, s vosk infuze, asy se rozsvítí a má silnou odolnost proti větru. Když fouká vítr, to není tak snadné uhasit, odolný proti větru, než obyčejný motouz.

3、Doba Hoření: 1 celé lano se skládá ze 4 lana, každé lano bude hořet asi 15 minut. Při hoření 4 struny, to hoří 60 minut.

4、Položka Velikost: Odolné a efektivní, a může pracovat normálně, ve většině povětrnostních podmínek; celková délka je 3.94 palců, šířka je 0.79 palců, mohou být použity jako dočasné baterku nebo svíčku.

5、Široké Uplatnění: Praktický nástroj pro průzkum džungle, pěší turistika, kempování, lov, rybaření, každodenní nošení, atd. Vhodné pro osvětlení táboráky, grilování, signální ohně nebo nouzové situace.

1.Rychlý Start Oheň: rozdělal oheň v jakémkoliv počasí nebo v jakékoliv výšce, požár quick start tool, když v přírodě.

2.Silná Odolnost proti Větru: Juta lano, silný, s vosk infuze, asy se rozsvítí a má silnou odolnost proti větru. Když fouká vítr, to není tak snadné uhasit, odolný proti větru, než obyčejný motouz.

3.Doba hoření: 1 celé lano se skládá ze 4 lana, každé lano bude hořet asi 15 minut. Při hoření 4 struny, to hoří 60 minut.

4.Položka Velikost: Odolné a efektivní, a může pracovat normálně, ve většině povětrnostních podmínek; celková délka je 3.94 palců, šířka je 0.79 palců, mohou být použity jako dočasné baterku nebo svíčku.

5.Široké Použití: Praktický nástroj pro průzkum džungle, pěší turistika, kempování, lov, rybaření, každodenní nošení, atd. Vhodné pro osvětlení táboráky, grilování, signální ohně nebo nouzové situace.

Specifikace:

Materiál: vosk lano

Velikost: asi 10*2 cm/3.94*0.79 v

Balení Seznam:

5*Venkovní Přežití Troud Lano

10*Venkovní Přežití Troud Lano

kabel, cop lano, smt sestřih nástroj, oheň útočník, troud, přežití troud, přežití spony fire starter, přizpůsobit plynu, uniknout lano, 550 paracord