700g Kávu Elektrický Mlýnek Kávy Fazole, Ořechy Mlýnek Multifunkční Pistole Domů, zrnková Káva Koření Mlýnek Kuchyňský Nástroj

1 589.78 Kč

-31 %

2 337.78 Kč

Nový produkt

Skladem

Napájecí Zdroj elektrické
Značka becornce
Typ Blade Mlýnky Na Kávu
Certifikace Další
Bydlení Materiál Z Nerezové Oceli
Číslo Modelu SKUA10122
Původ KN(Původu)
Výkon (W) 2500W

Informace O Výrobku:

Specifikace:

Barva:Stříbrná

Materiál: Nerezová Ocel

Výrobek Výška:37 cm

Komora Výška:12,5 cm

Komora průměr:15,5 cm

Výkon motoru: 2500 (W)

Rychlost: 36000 (r/min)

Jemnost mletí: 50-350mesh

Čistá hmotnost: 5(kg)

Výstup: 700g / krát

Pracovní doba: 5 Minut

Časový Interval: 10 Minut

Napětí A Typ Zástrčky:

110-130V US Plug

220-240V EU Zástrčka

Vezměte Prosím Na Vědomí:

Podle různých zemí, budeme posílat odpovídající adaptér.

Aplikace:Domácnosti,ambulance ,nemocnice, farmacie,medicína, obchod,laboratoř,obchodě,atd.

Vlastnosti:

Nová houpačka rychlost pistole přijímá vysokorychlostní singlephase motor jako moc, může rychle drcení všech druhů měkkých a tvrdých materiálů, všeobecné lékařství pouze půl minuty může být rozdrcen do 50-350 pletivo, kus Tianqi drcené do 350 cílem jemnost jen minutu, perla je rozdrcena, do mouky pouze dvě minuty, jak jednotně a bez ztráty. Moderní medicína je reálné (Lékárna) nepostradatelný nástroj, místo toho, tradiční medicína medicína, malty, pracovní účinnost je 50 krát, než z manuální medicíny, uživatelem přízeň a chválu! Použitelné na klinice, nemocnice, lékárna, tradiční Čínská medicína zpracování Čínské medicíny a Čínská medicína shop, broušení, výrobků pro zdravotní péči prodejní pult s Obsluhou zpracování, Výzkumný Ústav, laboratoř analýzy a domácností na potraviny (rýže, fazole, červené data, sezam atd.), koření (pepř, paprika), broušení, více přizpůsobeny pseudo ženšen, pearl a další zpracování nesou, vhodné také pro chemický průmysl a krmivářského průmyslu!

Nová houpačka rychlost mlýn funkce:

1, má výhody krásný vzhled, nízká hmotnost, mohou volně pohybovat; a má výhody jednoduché ovládání, žádné vibrace, nízká hlučnost, a to jak elektřiny a bezpečnost a další vlastnosti, vhodné zejména pro tradiční Čínské medicíny kliniky, nemocnice, lékárny, farmacie, health care produktů, senzační prodejní pult s Obsluhou zpracování, Výzkumný Ústav, laboratoř analýzy a rodinné jídlo namísto tradičního broušení; malta, práce, účinnost může být zvýšena o 50 krát.

2, super high speed motor jako hnací síla, nejnovější anti zamykání čepele, hlavní čepel prodloužena, více důkladně drcené, léčivý prášek jemnost (většinou vyšší léčivý prášek jemnosti 50-300 ok); drcení rozsah: tři sedm, horské arrowhead, kadidlo, myrha, osel, skrýt želatina, dodder, hippocampus, Kozinec atd. může velmi dobře drcení.

3, rychlost mletí, broušení době tradiční Čínské medicíny je obecně ne více než 3 minuty, vypínací čas kratší než 3 sekundy, časový spínač, můžete nastavit čas broušení, broušení kompletní automatické vypnutí, použijte pohodlnější.

4, čištění kanalizace, práce položil prach, použití potravin třídy silikonové těsnění, drcení materiálu bez ztráty, drtící komory přijímá potravinářské nerezové oceli kreslení proces, zeď pomocí vysoký lesk leštění technologie, hladký a snadno se čistí; drcení různých léků nikdy řetězec, barvy a zápachu; broušení drážky a lopatky jsou vyrobeny z nerezové oceli, setkat se zabránilo železo v mnoha Čínských bylin požadavky.

5, jednoduché ovládání, personál bez zvláštního školení; nejpozději do stisknutí tlačítka typ zdarma závitem rychle otevřít kryt, více pohodlné!

6, trvanlivé, nákladově efektivní. Čepel je ze speciální oceli z Japonska, a pokročilé holicí strojek homogenní, smeč 100-200kg kousky bez nutnosti měnit nástroje.

7, mlýn nejnovější zvýšit vzduchu proti přetížení, komplexní ochranu motoru, aby se zabránilo přetížení a hořet motor.

8, rychle otevřete kryt swing typ vysokorychlostní bruska maximální kapacita 700grams.

Houpačka typu high-speed byliny mlýnek princip:

Pomocí obecné broušení vysokorychlostní rotující nože hit dosáhnout suchého materiálu rozmělňování. Skládá se z drtící komory, drtící čepel, high-rychlost motoru. Materiál přímo do drtící komory, uzamčení drtící komora krytem, boot 1-3 minut na dokončení drcení.

Obsah Balení:

1 x Suchý Brusky Mill Stroje

1 x Napájecí Adaptér

1 x Uživatelská Příručka

1 Sada Náhradních Dílů

Poznámka:

-Vzhledem k různým vyrábějících šarží, údaje o produktu, může být trochu jiný. Pokud se vám hlídání rozdíl, prosím kupte si pečlivě.

-Prosím, dovolte 1-3CM liší vzhledem k ruční měření.

-V důsledku různých zobrazení a různých světlo, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Díky za pochopení.

Produkt Show:

mlýnek elektrický mlýnek, cecotec kávovar, elektrický mlýnek burr, expresso kávovar, mlýnek na kávu ruční, mlýnek na kávu, varnou, ořech ořech mlýnek, mlýnek trávu electrico, kolo brousit kámen, starověké kávu mlýnek