NOVÉ Originální UA60EH6030R Moc Rada PD46CV1_CSM BN44-00552A PSLF930C04D UE40EH60

779.82 Kč

Nový produkt

Skladem

Značka huanshengtu
Původ KN(Původu)

Popis

záruka : 60 dní od nabídky

Balení : 1ks deska

Tato část může pracovat v několika různých modelech, zkontrolujte před nabízení.

Pokud si nemyslíte, že máme nejlepší cenu na část, pak si udělat nabídku !Nejhorší, co se může stát je, že jsme odmítnout.

SHIPPING & RETURNS

Všechny položky byly rozeslány do 48 hodin po zaplacení dokončena , Prosím, Musí potvrdit dodací adresu, když pokladně .

Pro Tyto země , budeme odeslat položku do Epacket s sledovací číslo ;

Hongkong, Korea, Japonsko, Malajsie, Turecko, Rakousko, Belgie, Švýcarsko,Dánsko,Maďarsko,Itálie,Lucembursko, Nizozemsko, Nový Zéland,Polsko,Švédsko,Finsko,Irsko,Portugalsko, Mexiko, Kanada,Norsko,Austrálie,Francie,Německo,Rusko, SaudiArabia, Ukrajina, Spojené Státy,Singapur,Velká Británie,Brazílie

jiných zemích, to bude být uspořádány tak, aby vyslat do Hongkong post nebo Singapore post ( můžeme zvolit rychlejší způsob dopravy) !

Budeme pečlivě test každou položku, před odesláním.

Kvalita je zaručena!

Poznámky:

Mezinárodní Kupující Vezměte Prosím Na Vědomí:

- Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

- Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

-Budeme nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění při dodání, včetně, ale ne omezený k celní poštovné kontrolu, stávky, zásahu vyšší moci atd.

- Jako kupující, je to vaše povinnost platit daň, když uděláte objednávku ze zahraničí.Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky.

Návrat A Vrácení Peněz

Vrácení nebo výměna vyžádání je k dispozici pouze žádosti do 1 týdne po parcel obdržel & vrácení položky jako nezměněném stavu tak, jak je obdržel.

Prosím, zabalte položky pečlivě.Položky vrácené budou testovány a nové náhradní bude kupujícímu odesláno okamžitě, když zjistil vadné.V případě, že vhodný náhradní není k dispozici, pak náhrady budou vydány.Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné.

módní náramek 2018, kachna dívky zimní červená, základní hd přijímač, jednorázové boty černá, náušnice ženské orel, caa samsung galaxy a8, módní 2018 černobílá, ddr3 dimm 8gb 1 f 35v, barevné hra stohovat