NINIVISION HD 5MP H. 265 Video Dohled 4 Kamery Bezpečnostní Kamery Sada Pro CCTV HD 5MP krytý Venkovní Bezpečnostní kamerový Systém

4 635.30 Kč

-45 %

8 427.97 Kč

Nový produkt

Skladem

Mobilní Telefon sledování "xmeye"App
P2P icloud www.Xmeye.net
H. 265 DVR Funkce HDMI&VGA výstup / detekce Pohybu/Upozornění e-mailem..
IR Cut Filtr ONVIF Podpora
Funkce Fotoaparátu Kulka,Den&noční vidění,IR-cut,odolný proti Povětrnostním vlivům
Typ Fotoaparátu Odolný proti Povětrnostním vlivům Bullet HD Kamera
Číslo Modelu NI-4911AH-6027VA
Záruka 3 roky
Značka NINIVISION
Aplikace Domov,obchod,obchod,kancelář,park,Supermarket atd.
Délka Kabelu 20m
KS Kamera, 4ks
AHD Rozlišení H. 265 4CH 5MP 5 V 1 AHD NVR
Vzdálený Pohled Android, iPhone, iPad, pc,cms atd.
Video port 4ch vstup / 1ch VGA, 1CH HDMI výstup
Země Původu Čína.Shenzhen
Usnesení 5MP
Jazyk Multi language(angličtina,španělština,ruština atd.)
Rozlišení Fotoaparátu 5.0 MP HD AHD Kamery

1 X 4CH H. 265 5.0 MP 5 -V-1, DVR Digitální videorekordér 4 x HD 5.0 MP krytý venkovní IR Denní, Noční vidění povětrnostním vlivům kamery(kamera volitelné), 4 X 65feet(20m), cctv video kabel pro fotoaparát 1 x napájecí adaptér pro kamery 1 x napájecí adaptér pro DVR 1 X 1 až 4 power splitter kabel 1 X USB Myš pro DVR 1 X Software CD pro DVR 1 X Dálkové Ovládání pro DVR, Hard Disk, volitelné !!!

NINIVISION Zabezpečení - HD CCTV Kamery, Bezpečnostní Systém, garantované a spolehlivé Bezpečnostní Řešení pro váš Domov a Podnikání! 720P/960P/1080P/2MP/3MP/4 MP/ 5MP s Vysokým Rozlišením a Video ve dne i v noci.E-mailová upozornění a detekce Pohybu, IP66! Nepromokavá a univerzální pro Outdoor/Indoor, zdarma aplikace pro P2P Cloud funkce a skladování, podpora android, iPhone , ipad,PC,CMS atd.

4ks HD 5MP CCTV Kamery; 4CH 5.0 MP Digitální video Rekordér Silný Síťový Server; S P2P Cloud Funkce; podpora USB ,Myš,zálohování, Podpora Android,iphone,ipad,pc,cms pohled; Podpora VGA výstup a HDMI výstup, Podpora Alarm vstup Alarm výstup; Záznam Rozlišení: 5.0 MP; S H. 265 High efficiency Video Komprese; Automatické Vyvážení Bílé,Auto Gain ovládání,zadní světla comp; HDD Rozhraní:SATA,Podpora mezi 500GB a 8TB; Multi-jazykové menu možnost až 28 druhů jazyk ; *Podpora 5.0 MP kamery vstup a HDMI &VGA Výstup ; *P2P cloud služby, pro Android/iOS mobilní zařízení, vzdálený pohled, kdekoli, kdykoli; *detekce Pohybu nahrávání.NVR se spustí záznam při detekci něco v pohybu.NE spoušť, žádný záznam, více inteligentní a prostorově úsporné; *E-mailové upozornění a oznámení alarmu.Při detekci pohybu se spustí, NVR automaticky vyslat bzučák zvuk a oznámení o poplachu na váš e-mail, včetně snímku na místě; *Více způsobů, jak přístup na PC, telefon a pad, může být viděn tím, že PC klienta, Telefonní APLIKACE a IE ,Chrome,Firefox,Safari prohlížeč; *Podpora 3,5 palcový SATA port pevný disk, kapacita cca 500G/1T/2T/3T/4TB/5 TB/6 TB/7TB/8TB, a méně než 500 G není podporován.HD CCTV DVR Digtial Video Rekordér,Podpora všech Aanlog/1.0 mp a 2.0 mp&3.0 mp&4.0 mp a 5mp AHD/TVI/CVI / IP Kamery

High-Definition rozhraní výstup,Podpora pro on-line přehrávání,Mobilní vzdálené,Multi-window zobrazení s 5.0 MP Rozlišení.Úhel bude větší,a obraz bude jasnější.

H. 265 Více Jasné , HD rozlišení vám nabídnout nejlepší kvalitu obrazu v nižší bitové rychlosti.Ušetřit více úložného prostoru,může snížit o 40%-50% velikost souboru,uložit HDD úložný prostor a snížit vaše pořizovací náklady.

Můžete volně vychutnat pěti režimy připojení s tímto multi-funkční digitální video rekordér.AHD(Analogové High Definition)je nové pokročilé technologie na zabezpečení domácnosti s 5 recordering režimy.pro vaše volba:Analogové / Network / TVI / CVI / AHD+Síť.Můžete si video v HD kvalitě v každém režimu.

Bez ohledu na to, kde jste, můžete vzdáleně přistupovat k fotoaparátu, aby viděli, live streaming a stayconnected.Vzdáleně zobrazit kamery pomocí: zdarma Xmeye Aplikace na vašem mobilním zařízení, zdarma CMS Klienta na vašem počítači, IE webový prohlížeč.

Zobrazení na HDMI Monitoru

Snadno zobrazení videa přes HDMI port vašeho počítače monitor plně využít bezpečnostní systém je

jasnost(HDMI Kabel není součástí balení)

Zobrazení na TV nebo PC Monitor

Pro větší pohodlí, DVR také přichází s VGA a HDMI připojení pro standardní rozlišení možnosti prohlížení.

VGA nebo BNC na RCA kabel není součástí balení.

Můžete nastavit oblast, kterou chcete ovládat,Když je spuštěna,bude to poslat zprávu na váš e-mail ,můžete získat informace z první ruky ,bez ohledu na to, kdy a kde jste .Tento systém je navržen tak, aby posílat e-mailem upozornění, když žádné pohyby jsou detekovány a umožňuje záznam pouze při detekci pohybu.Můžete snadno najít video chcete přehrávání, Inteligentní přehrávání k dispozici s přizpůsobitelné hledání, prostor, čas přehrávání je výrazně snížena rychlost přes nedůležité videa.

Snadné nastavení , stačí 4 kroky pro mobilní telefon zobrazení, Zobrazení živé video systému odkudkoliv a kdykoliv přes smartphone, table nebo PC s pokročilé technologie P2P, jste schopni, aby vzdálený přístup váš systém během několika minut nebo méně, ne portforwarding potřeby, vzdálený přístup nikdy nebylo tak snadné!!!

Pokud chcete vzdálené zobrazení thourh Internetu

Prosím přihlašte se svým Google nebo IE nebo Firefox prohlížeč

Pak vstupní Stránky P2P Cloud: www.xmeye.net

kamera hybridní, auto dvr renault, kamera dome poe, 360 ° panoramatické dvr, anti auto radar, rozpoznávání obličeje ip, dvr zrcadlo monitor, hd poe, USAFEQLO, zpětné zrcátko fotoaparát, přední a zadní kamera