Nylon Filtrační Tkanina 80/120/160/200 ok/ Gázy Vody Sójový Barvy Obrazovky Kávu, Víno Čisté Textilie Průmyslové Filtr Mesh 1ks

147.32 Kč

-30 %

210.55 Kč

Nový produkt

Skladem

Kovový Typ Další
Typ Cedníky A Sítka
Číslo Modelu s1000
Funkce Eco-Friendly

popis produktu bílý nylon a nylon, smíšený materiál je jídlo, nylon, non-toxické, bez zápachu, vysoká pevnost, velká tažnost a pružná. Vynikající pevnost, dobrou odolnost proti opotřebení, se umístila první mezi všemi vlákny. Vysoká teplotní odolnost, odolnost proti korozi, odolnost vůči olejům, odolnost proti korozi, chemickou odolnost, chemická stabilita, elektrické izolace. Dobrá odolnost proti vibracím a zvuku, s určitým zpomalení hoření. Jemné transparentní nylon, široce používané v akvakultuře, zpracování mouky, nylon sítotisk, lékařství, chemikálie, barviva, glutamát sodný, rybolov, potraviny a další průmyslová odvětví. Mřížka odkazuje na počet na čtvereční palec "počet prázdnýma očima na obrazovce, 50 mesh znamená, že otvor na palec čtvereční je 50 × 50A, 500 pletivo je 500 × 500A, čím vyšší číslo, tím více děr. Kromě síto Mimo díra, to může být říkal, že pro částice velikosti obrazovky, větší číslo, tím menší je velikost částic. Poznámka : Tento produkt se bude prodávat za 1ks jako skládání balíčku. Tento produkt je vhodný pro : Filtr sójové mléko/víno/mléko/ovoce a čaj nečistot, atd. obvykle use80-200 Ok. . . a mnoho dalších

1) přijímáme Alipay. Západní Unie. TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit. zejména v průběhu prázdnin.

6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby. prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly. budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

8. Doba Dodání:

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů. to je považováno za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo. konkrétní důvod pro návrat. a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA MNOŽSTVÍ. po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně. PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.mscz.cz. NEBO. můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.mscz.cz!

síto nylon barva, micron mesh, síto barvy, 1000 ok, barva sítko, canva tkaniny, filtr ok, káva fabric, ok barvy, tkaniny filtru