Logitech 99 Nové gG102 G213 PRODIGY RGB Gaming Keyboard pro Notebook PC hry Overwatch PUBG Gamer Klávesnice Jako Mechanické

1 207.04 Kč

-17 %

1 471.97 Kč

Nový produkt

Skladem

Jazyk anglický
Typ Pevné
Spojovací Typ USB
Provoz Styl Membrána
Osa Těla Značky Logitech G Mech-Dome
Typ Rozhraní USB
Klávesnice Standardní 114 Klíče
Značka logitech
Aplikace Notebook
Logitech Model g213
Klávesnice plné Velikosti Ano
Číslo Modelu G213 PRODIGY
Balíček No
Zápěstí Podpora Ano
Produkt Podmínkou 99 Nové
Původ KN(Původu)
Styl herní
Certifikace NIC

Logitech 99 Nové G213 PRODIGY RGB Gaming Keyboard pro Notebook PC hry Overwatch PUBG Gamer Klávesnice Jako Mechanická Klávesnice

Upozornění: Tato klávesnice byla vrácena Čínské kupující podle "7 dnů bez důvodu vrátit politice". Většina z nich zkoušela jen jednou, a vrátil jim to, protože jim to nelíbilo. Produkt je téměř zbrusu nový, a některé mají velmi mírné škrábance na zadní straně. Je velmi vhodný pro vaše vlastní použití. Z celních důvodů, budeme odstranit baterie a loď to, děkuji!

HERNÍ STUPEŇ VÝKONU

Na G213 herní klávesnice nabízí Logitech G Mech-Dome klíče, které jsou speciálně vyladěné, aby poskytují vynikající hmatové odezvy a celkový výkon profil podobný mechanické klávesnice. Mech-Dome klíče jsou plné výšce, poskytují plné 4 mm cestovní vzdálenost, 50 g ovládací síly, a tichý zvuk provozu.

LIGHTSYNC RGB

G213 má pět jednotlivých světelných zón, každá přizpůsobitelné z palety přibližně 16,8 milionu barev a různých úrovní jasu, aby odpovídaly vašemu stylu, systému nebo prostoru. LIGHTSYNC technologie poskytuje next-gen RGB osvětlení, které synchronizuje osvětlení a herní profily s obsahem. Přizpůsobit to vše rychle a snadno pomocí Logitech G HUB.

ÚNIK-ODOLNÉ A TRVANLIVÉ

Na G213 membrány-a-klíčový snímek konstrukce design je postaven na reálném životě, přináší odolnosti proti polití testováno na 60 ml tekutiny klientů. Výsledkem je klávesnice otevřen potýkat s realitou každodenního hraní.

INTEGROVANÉ OPĚRKY A NASTAVITELNÉ NOHY

Dvě úrovně nastavení úhlu umožňuje nastavit klávesnici tak to je tak akorát, zatímco integrované opěrky zmírňuje nepohodlí nebo únavu, takže můžete hrát pohodlně kolo po kole.

VYHRAZENÉ OVLÁDACÍ PRVKY MÉDIÍ

Na G213 funkce vyhrazené ovládací prvky médií, které mohou být použity pro přehrávání, pozastavení a ztlumení hudby a videa okamžitě. Nastavit hlasitost, nebo přeskočit na další skladbu s pouhým stisknutím tlačítka.

PŘIZPŮSOBIT LOGITECH G HUB

G HUB vám umožní přizpůsobit své G213 pro větší pohodlí a přizpůsobení. Sada RGB osvětlení, ušetřit čas tím, že přiřazení více funkcí na určité klávesy, a ještě mnohem více.

Klávesnice, rgb panel pc, klávesnice mech, klávesnice bezdrátová, měděný drát, logitech myš, owerwatch, sy pubg, klávesnice rapoo, vlastní mechanické klávesnice kit