Barva Prism Studium Disperze Světla Dětí Duha Foto Mitsubishi Zrcadlo Fotografie Optické

98.85 Kč

-31 %

145.22 Kč

Nový produkt

Skladem

kvalita povrchu 60/40
Tvar Trojúhelník
Tolerance Úhlu 3 '
Značka NoEnName_Null
Původ KN(Původu)
Materiál BK7H-K9L
Velikost 14*14*87mm
Rovinnost lambda/4
Rozměr Tolerance 0.01-0.1
Číslo Modelu Rovnostranný trojúhelník prism

Vlastnosti: 1. Se Duha od Lomu Snadno 2. To vytváří duhu pomocí přímého slunečního záření a může být také použit pro některé chladné fotografické efekty Položka Popsat: 1. 100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní 2. Typ : Pravý Úhel Odrazu Zrcadla 3. Materiál: K9 Optické Sklo 4. Velikost: 14x14x87mm/0.55x0.55x3.42" Cool Vědecký Experiment Můžete Udělat Doma Obsah Balení: 1 x Trojúhelníkový Hranol Specifikace: Model: Trojúhelníkový Hranol, Velikost : 14x14x87mm/0.55x0.55x3.42" Prism Délka: 87 mm/3.42" Boční Délka: 14 mm/0.55" Materiál: Bk7(K9) optické sklo, NE plast Hmotnost: 30 g nebo tak spektrum je tvořen paprsek světla, které prochází přes hranol. Prism rozbil světlo do všech barev duhy. Pozor: Dárkové krabici a maloobchodní box NENÍ součástí balení!

Kvalitní Řemeslné Zpracování

Naše hranoly jsou vyrobeny s K9 optické sklo. Jsou kontrolovány pro přehlednost a nedostatky během výrobního procesu. Naše hranoly jsou ručně broušené a leštěné, aby naše specifické požadavky na velikost pro zachování konzistence a kvality. Naše hranoly jsou mírně širší než konkurence, aby se jim lépe držet a používat.

Všechny naše hranoly tak v naší polstrovaný satén lemované box.

Jak prism vytvořit duhu?

Když se pohybuje světlo ze vzduchu do skla hranolu, lom světla nastane. Konstrukce hranolu způsobuje lehké změny směru. Paprsek světla se skládá z mnoha vlnových délek světla. Každá vlnová délka prochází přes hranol s různými odpor než ostatní světelné vlny. Na různých vlnových délkách, obvykle cestovat společně, ale dostat se rozptýlí procházející hranol a můžeme je vidět odděleně jako duha.

Hranoly nejsou jen pro vědy třídy a zábavné světelné experimenty. Oba amatérští a profesionální fotografové mohou použít hranoly vytvořit zajímavé efekty do svých snímků. Viz níže pro více informací o tom, jak se dělá duha a fraktální efekty objektivu můžete vytvořit s naší prism.

skleněný hranol, foto velké prism, prism fotografování lidí, auto mitsubishi colt, starožitné fotografie světla, godox softbox, logo prisma, co2 zrcadlo, notebook hp, Make-Up Zrcátko