Břišní Horské Kolo Na Cvičení Fitness Vybavení Mute Válec Pro Zbraně Zpět Břicho Core Trainer Tvar Těla S Zdarma Klečící Pad

273.99 Kč

-48 %

526.91 Kč

Nový produkt

Skladem

Původ KN(Původu)
Funkce Pasu A Břicha Cvičení
Typ Single-Kolové
Aplikace Prsa Břicho Trenér
Číslo Modelu YL200315

Vlastnosti:

*1. Snadné použití: břicho kola je snadná montáž. To se vyznačuje tím, že modernizované nové ergonomické TPR gumy a má pot absorbující rukojeť, která je pohodlné a trvanlivé. Vestavěné silné oceli poskytuje vynikající nosnost přibližně 440 liber.

*2. Široký rozvor kol: kolo je asi 7 cm široké! Ultra-široká kola podporu lepší rovnováhy a stability, které bude vaše cvičení hladký.

*3. Praktické: Toto kolo má funkci snadné vrácení, které může zabránit svaly z tažen. To je nejlepší fitness kolo, vhodné pro začátečníky, muže, ženy a děti.

*4. Vynikající kvalita: kolo je protiskluzová TPE kola, který je silný a tichý, a nebude k poškození dřevěného povrchu podlahy a koberce. To je velmi vhodné pro domácí posilovny cvičení, je mužské a ženské fitness zařízení, vhodné pro box a MMA fitness trénink.

*5. Dobré použít efekt: broušení kolo non-slip horské, pohodlné uchopení, tichý design, stabilní sílu, pohodlné demontáž, bezpečný ložiska! A váleček je vhodný pro domácí kondiční cvičení pro udržení zdraví!

*6. Nealkoholické klečící pad, vhodné pro fitness, bez nepříznivých dopadů na kolena

Specifikace (přibližně):

Název: břicho kola

Materiál: ABS + ocel

Produkt barvy: červená, žlutá a černá, červená a černá, modrá a černá, černá a bílá

Rozměry výrobku: 30 * 16 CM / 11.81 * 6.30 v

Klečící pad velikost: 34 * 17.5 cm / 13.4 * 6.9 v

Balíček hmotnost: 740 g

Aplikace: spalování Tuků a budování svalů

Seznam Produktů:

Břicho kolečko * 1

Klečící pad * 1

Připomenutí:

1. Všechny obrázky byly odborně opraveny, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, může tam být nějaké odchylky v obrázky a předměty, které víte, prosím pochopit.

2. Data jsou měřeny ručně, může tam být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

ab wheel, tanec holky sukně, domácí trenér, břišní cvičenec kola, váleček stick, válečky fitness, čip pohár, ab roller, pasu trenér sa, lis