Mini Ušní naslouchátko Nabíjecí Audifonos Zvuk Zesilovač Sluchu Zařízení, Digitálních sluchadel pro Sluchátka Zesilovač pro Hluchota

853.59 Kč

-24 %

1 138.12 Kč

Nový produkt

Skladem

Název Výrobku 2 ITE sluchadla
Značka Scienlodic
Název Produktu 1 audifonos
název produktu 5 sluchadla digitální
Název produktu 9 digitální sluchadla
název produktu 4 dobíjecí sluchadla
Název Produktu 3 zesilovač zvuku
Název produktu 7 slyšení zařízení
Název produktu 8 Ucho Sluch Zesilovač
Název výrobku 6 mini naslouchátka
Původ Čína Pevniny
Typ Produktu Naslouchátka

Digitální naslouchátko Nabíjecí Digitální sluchadla s Nabíjecí Pouzdro Audifonos Slyšení Zařízení Slyšení Zesilovač pro Seniory Tipy pro kupující: příčinou vytí/šum: aby malé velikosti sluchadla, vnitřní zesilovač a mikrofon jsou blízko sebe. Zvuk je průběžně přijímány a rozšířen, takže to má určitou možnost vyrábět vytí po zapnutí. V současné době, malé pomůcky pro nedoslýchavé a high-výkon sluchadel na trhu lze jen těžko vyhnout vytí, a pouze plně digitální sluchadla lze se zabránilo vytí.

Způsoby, aby se zabránilo vytí/šum:

1. Když síla je vysoká (zesílený zvuk je velký), vytí je více pravděpodobné, že nastane. Proto, postupně se zvyšování hlasitosti od nízké, může účinně zabránilo vytí.

2. Když zvukovodu je zcela uzavřená, není vytí zvuk. Proto, prosím, používat sluchadla po čištění zvukovodu a test špunty do uší od velkého k malému najít nejvhodnější špunty do uší.

3. Po sluchadlo vstupuje do zvukovodu, je doporučeno, aby se zasadila sluchadla s prsty a držet po dobu 1-2 sekund a pak jej uvolněte, aby plně rozšířit špunt do ucha. Kromě toho: Pokud nevíte, jak používat to, nebo to je problém s naslouchátkem, prosím, nespěchejte odejít negativní hodnocení a kontaktovat nás. Děkuji. Funkce 1. Peak Gain(dB): 57dB,Vhodné pro mírné až středně těžké ztráty sluchu (Referenční ztráta sluchu mapě) 2. Dobíjecí a vyměnitelná nabíjecí: sluchadla lze dobíjet dvakrát s odnímatelným nabíjení případ. (Budete potřebovat k nabití vyměnitelné dobíjecí případě první.) Je přenosný, a to také šetří vaše potíže na tlačítko koupit baterie často. 3. Doba nabíjení: Nabíjení 2 hodiny.(Pro vyměnitelné nabíjecí pouzdro) 4. Biomimetic konstrukce: určeno pro sluchově postižené,vhodnější zvukovodu. Necítí bolest, i když se nosí na dlouhou dobu. 5. V případě, že ucho dome není zcela vyplnit do zvukovodu nebo úniky vzduchu na ušní dome, které vám způsobí nepříjemné pískání.Jsme dát 3 různé velikosti špunty do uší, snížení vytí a hluku. 6. Dárek dodáván: dáme sluchadla, krabice pro přepravu.Každý set obsahuje odpovídající baterie, sluchátka a kartáček na čištění atd. Bude skvělé dárky pro své přátele nebo rodinu. Parametry produktu Špičkový OSPL 90 ( dB SPL): 117dB HAF OSPL 90 ( dB SPL): 109dB Peak Gain(dB) : 57dB HAF/MLHA Zisk (dB) : 52 db Frekvenční rozsah(Hz) : 400-4500Hz Celkové harmonické zkreslení: ≤7% Specifikace Název Produktu: CIC sluchadlo Barva: Černá Hmotnost: celková 185g obsah Balení 1 x sluchadla (pár) 1 × Odnímatelná nabíjecí pouzdro 4 × Chrániče uší(různé velikosti) 1 × Nabíjecí kabel 1 × sluchadlo čisticí kartáč 1 × nastavení Hlasitosti držák 1 x Návod ( Prosím, ujistěte se, přečtěte si příručku před použitím ). Instrukce 1. Čištění zvukovodu před použitím. 2. Nabíjení naslouchátka, otočte okraj N. 3. Pokud jej používáte poprvé, prosím, zapněte hlasitost na minimum a pak se pomalu zvýšit je. 4. Zkuste a vybrat vhodné ucho dome. Nainstalujte ucho dome a ujistěte se, že pohodlně vejde. 5. Vložit sluchadlo do zvukovodu,upravte jeho pozici ve zvukovodu, dokud měkké eartip je plně nasazen a vyplnit zvukovodu. Upozornění 1. Pokud sluchátka nelze vyplnit zvukovodu, může to způsobit zpětnou vazbu, nebo whistler,Tak opakujte krok 5 pro snížení vytí a hluku. 2. Vypnutí sluchadla, pokud je nepoužíváte. 3. Prosím, použijte originální nabíjecí hlavy a nabíjecí kabel pro nabíjení. V opačném případě může být výrobek poškozen. 4. Pokud potřebujete použít náhradní nabíječka, prosím, použijte nabíječku vhodnou pro tento výrobek. Pokud nevhodným nabíječka slouží pro nabíjení produkt, bude to způsobit poškození výrobku. Platné aktuální nabíječka:4,2 V, ≤30mA (tato položka obsahovat pouze nabíjecí kabel, žádné odpovídající nabíjecí hlava)

slyšet podpory pro neslyšící, výkonný zesilovač sluchu, trubice zesilovač prodej, kochleární, naslouchátko aids bluetooth, fones sem fio, ear monitor zesilovač ucha, sluchadlo pomocné bluetooth, phonak, pure audio zesilovač