5 Kusů 210 mm SDS Plus vrtáky Zdivo Kříž Carbide Tip Vrtací Kladivo Bitů 6/8/10/12/14/16mm

298.23 Kč

-30 %

426.16 Kč

Nový produkt

Skladem

Materiál Karbid
Původ KN(Původu)
Značka CONQROC
Použití Zdiva Vrtání
Typ Další
Číslo Modelu SDS Plus
Délka 210 mm
DIY Dodávky Obklady

5 Kusů 210 mm SDS Plus vrtáky Zdivo Kříž Carbide Tip Vrtací Kladivo Bitů 6/8/10/12/14/16mm

Tyto vrtáky mají dvě spirály, které jsou vrtání účinnost, vysokou přesnost a dlouhou životnost . 4 řezné hrany na tvrdých zdicích materiálů .Dvojité jámy, dvojité drážky a kolo stopkou pro efektivní odstranění .Použití elektrické vrtačky a vrtací stroje.Vhodné pro slínek, beton, cihly, přírodní či umělý kámen .Carbide hrotem přes hlavu vrtáky, funkce přesné řezání tipy pro rychlý a hladký řez a dokončit.

Specifikace

- Materiál: Karbid - Stopka Typ: SDS plus - Délka: přibl. 210 mm - Vrtací Průměr: 6mm | 8mm | 10mm | 12mm | 14mm | 16mm

Rozměr

Balíček

Aplikace

FAQ

Přepravní Podmínky: 1) Položky budou odeslány do 1~3 pracovních dnů.Věnovat pozornost, prosím, jsme schopni přijmout žádnou odpovědnost za případné celní zpoždění nebo daně. 2) Prosím, řekněte mi vaše aktuální adresu po platbě do 1~2 dny; jinak, budeme loď vaše položky na základě vašich Podmíněná adresu, takže ujistěte se, že je správné. 3) Před objednáním, prosím, kontaktujte nás pro potvrzení vaší preferované zásilky metoda.Za normálních okolností, to trvá 20~50 pracovních dnů po příjezdu do Post registrované Letecké Pošty, a trvá 3~10 pracovních dnů prostřednictvím Vyjádřit. 4) Většina sledovací číslo, můžete sledovat v www.17track.net. 5) Někdy by to být delší, protože špatné počasí, ztráta času při celním odbavení.Tak prosím, trpělivě čekat, když nemáte obdrží položku na čase.Pokud nechcete dostávat položku do 30 dnů, prosím, kontaktujte nás, a pak já vám pomůže sledovat to.Vrací & Náhrady: 1) Když obdržíte produkt, který byl koupil a zaplatil za na našem obchodě, a zjistíte, že to není, jak je popsáno nebo nízké kvality, můžete se obrátit na nás, aby tyto problémy vyřešit. 2) můžete podat žádosti o vrácení daně do 15 dnů poté, co vaše objednávka byla dokončena otevřením sporu na stránce detaily objednávky. 3) Pokud jste se dohodli se s námi vrátit položku, prosím, podívejte se s námi na expediční informace. 4) oznámení budou zaslány k vám, jakmile se vrátil položka je obdrží a ještě jednou vaše vrácení/výměna byla zpracována.Zpětnou vazbu: 1) Vaše Zpětná vazba je opravdu pro nás důležité, věnujte prosím několik sekund opustit velkou zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, děkuji moc! 2) vždy nabízíme nejlepší služby pro vás.Kontaktujte Nás: 1) Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete jakoukoli pomoc, prosím, neváhejte nás kontaktovat! 2) snažíme reagovat tak rychle, jak je to možné.ale prosím, aby zpoždění odezvy pro non-business dobu.budeme rádi, odpovědět na jakékoliv dotazy můžete mít, tak prosím neváhejte nás kontaktovat.

12 bit, vrták sds sada, foret beton sds, trochu stát, vrták pro vrtací kladivo, 6mm fréza, amon, základní vrtáky, carbide tip vrtáky na kov, rydlo sds