1/10 POPRSÍ Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované //BUST174

294.86 Kč

Nový produkt

Skladem

Téma Soupravy
Typ Pryskyřice Soupravy
Věkové Rozmezí > 14 let
Číslo Modelu 1/10
Materiál Pryskyřice
Stupnice 1
Varování nemůže jíst
Pohlaví KLUCI

Vážení kupující a přítel, zde je stručný popis našeho obchodu produkty:

1、Všechny produkty pro prodej v obchodě je bílý film, ne barvy, je třeba kupující leštění, nátěry a montáže. Můžete vidět barevné obrázky jsou použity jako displej, aby

barva poskytnout reference. Prosím, ujistěte se, že věnovat pozornost. Všechny výrobky obchodě, tam je žádná barva, jsou částí modelu.

2、Všechny produkty bez originálního obalu, žádný návod, žádné fotografie a KARTY. (mysl kupující, prosím, pečlivě vybrat)

3、Poté, co obdržíte produkt, pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás poprvé, budeme řešit problém pro vás, prosím, buďte ujištěni.

4. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, nezapomeňte nám dát pětihvězdičkový velkou chválu! Děkuji moc!!!

5、upřímně doufám, že si můžete najít své oblíbené produkty. Děkujeme vám za vaši přízeň. Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu!

pryskyřice postavy poprsí, poprsí model, poprsí kit, pryskyřice, j pryskyřice formy, 1 10 pryskyřice poprsí, pryskyřice obrázek poprsí dívky, 11 poprsí, kit model pryskyřice, Model, Poprsí