226pcs Diy Dítě Zvládnout-Yodaed MOC-35477 Cihly Vesmíru Star Wars MOC Budově BlocksToys pro Kluky, Děti, Děti, Vánoční Dárky

326.68 Kč

-20 %

408.46 Kč

Nový produkt

Skladem

Původ KN(Původu)
Plastový Blok Tvar Self-Zamykání Cihly
Číslo Osvědčení Certificados
Věkové Rozmezí > 6 let
Velikost Bloku Malé stavební blok(Kompatibilní s Lego)
Materiál Plastové
3C Certifikát
Plast Typ ABS
Certifikace 3C
Číslo Modelu Bloky
Typ Bloky
Varování Žádné nálepky,pouze elektronické manuály
Čárový kód No
Pohlaví Unisex

Kusů: 226pcs

Velikost: L : 10 cm W : 5 cm H : 15 cm

Poskytují PDF Návod k obsluze( Ne papírové manuály )

---------------------------------------------------------------------

Pozor!

1. Produkt balíček neobsahuje samolepky a je elektronicky tisknout. Tištěné díly jsou nahrazeny běžné díly a nemusí obsahovat třetích stran, doplňky. Ruční a omítky jsou pouze pro referenční účely a podléhají skutečné částí balíčku.

2. Tento produkt je MOC produktu a nepřichází s papírovým návodem. Po odeslání vaší objednávky, prosím, uveďte e-mail adresu a my vám pošleme elektronické brožuře na vaši e-mailovou adresu.

3. Všechny díly jsou kvalitní kontrolovány před odesláním, takže pokud na balíček, který jste obdrželi, je chybějící části nebo poškozené díly, nebojte se. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme je na vás okamžitě zdarma.

4. Obvykle jsme loď do 3 dnů po obdržení objednávky, ne více než 7 dnů. Pokud dojde k nečekané situaci, budeme vás informovat předem.

moc, tričko chewbacca, hračky války, blok hvězdné války, mandalorianské, flash hračka, lego star wars slave 1 stojan, boba fett helmu, Blok, yoda