Originální XiaoMi Mitu Prst Cihly Mi stavební Bloky, Prst, Číselník Dárek Pro Děti Bezpečnost Builder Portable Smart Mini Hračky

111.49 Kč

Nový produkt

Skladem

Stav Sestavy Téměř Připraven
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu XiaoMi Mitu Prst Cihly
Značka Xiaomi

Model: ZJM01IQI Hlavní materiál: ABS Hmotnost: 50g Rozměry: 103 x 71 x 26 mm Obsahuje: Cihly balíček, Čínský manuál Obsahuje Použitelné věk: nad 14 let Zdůrazňuje, Neomezený Fanda, Užijte si Svůj Čas Na Mitu vrtět stavební blok je kompaktní a jemné.Můžete si pomoci, baví se s ním. To vám pomůže zbavit se stresu a úzkosti. Řemeslné zpracování, Komfortní Pocit Na Mitu vrtět stavební blok přijímá nula návrh technologie. Formy accuracuy je až 0,005 mm.Rohy budovy bloky jsou měkké a hladké. Tři-barvy, Design, Jednoduchý Styl Mitu vrtět stavební blok přijímá klasická šedá,bílá,oranžová tří barev konstrukce.Jeho jednoduchý styl vám dává pocit, radost. Lehký a Přenosný Na Mitu vrtět stavební blok je lehká, že se vejde do vaší kapsy.Můžete užívat kdykoliv. Volně Shromáždění, Být Kreativní Mitu vrtět stavební blok, který může zápas s Mitu stavební bloky robota.

Jednoduché | Portable | playble Mi Prst blok je ideální hračkou, kapesní hračku, která zve neustálé manipulace, uvolní mysl bloudit nebo se zaměřit, jak se jí zlíbí.

Zmírnění stresu Bychom se měli naučit, jak snížit tlak v řádným způsobem, tak, že můžeme lépe přizpůsobit konkurenční společnosti.

Úžasný design, a vynikající dílenské zpracování modelu je přesnost až 0,005 mm, a Přinese vám příjemný pocit.

Jednoduché, Přenosné, Dát do kapsy, a Hrát všude.

xiomi brána 3, Xiaomi, oficiální xiaomi, produkt xiaomi, polský stavitel, xiaomi měřič co2, dárek xiaomi, děti xiaomi, xiaomi mi, Auto Dashcam