Vlastní Pohádkový Motiv Bílá Dřeva, Svatba hrad návštěvní Kniha Alternativa Svatební,, Knihy Hostů, svatební znamení, Drop Box

405.93 Kč

-12 %

461.36 Kč

Nový produkt

Skladem

vzor DOT

dřevo narozeniny baby sprcha drop box top, svatební kniha, svatební kniha hostů, plexisklo, dřevo dubové rámu, laserové gravírování, svatební návštěvní kniha alternativní, alternativní kniha hostů, svatební znamení

Každá sada obsahuje:

- Návštěvní kniha;

- Stát;

- Malé srdce;

- Marker pen

Také máte na výběr z nákupu s nápisem box pro srdce, nebo bez něj.

Náš dar hodnocení knihy jsou vytvořeny zvláštní péči a pozornost. Používáme pouze kvalitní materiály a věnovat pozornost na všechny detaily. Můžeme udělat návštěvní kniha jakékoli velikosti & barvu, vyberte si vlastní font a přidat konkrétní text. Můžeme dát dřevěné desky se jmény novomanželů a datum svatby. Můžete si být jisti, že dostanete vysoce kvalitní produkt a pěkný dárek, který bude připomínat tento zvláštní den. Malé dřevěné srdce na přání hosta jsou laserem řezané a elegantní vzhled.

Rámy z návštěvní knihy jsou silné lípa, poskytuje dlouhé služby a kvalitu.

Budete si vybrat velikost knihy hostů v závislosti na počtu hostů na vaší svatbě. Každý host bude klást malé dřevěné srdce uvnitř knihy hostů.

-Množství a Velikost

21 x 27 cm 30 srdce

25 x 35 cm 50 srdce

28 x40cm 80 srdci

35 x 40cm 100 srdce

Velikost pole závisí na počtu hostů budete mít. Každé srdce je 1,2-1,4 velikosti(3-3.5 cm), což je nejlepší velikost podepsat nebo napsat nejlepší woshes páru.

PŘIZPŮSOBENÍ, nechte zprávu na prodávajícího poznámky při objednávce, nebo posílat zprávy na nás po objednání

1.Barva rámečku a barva pozadí.

Pokud se vám nenechávejte žádné podrobnosti o těchto dvou informací po 48 hodin, budeme posílat první obrázek, barva výrobku.

2.Gravírování textu, centrál položky design a písmo se vám líbí.

Akceptujeme jakýkoli jazyk přizpůsobit na velký vrchol a na znamení box.Nechat detaily v prodávajícího poznámky nebo zprávy nás.

3.Pokud nevíte, jak opustit poznámky v prodávající poznámky, můžete posílat zprávy k nám přímo po objednání.

dort znamení, vlastní dřevěné, kniha hostů, kniha hostů svatební party, návštěvní kniha, pohádkové šaty, knihovna svatební návštěvní kniha, alternativní šaty, čtvercové bílé dort krabice, kniha hostů střídající