AVY Baterie HB3080G1EBW Pro Huawei Honor S8 S8-701U S8-701W MediaPad M1 HB3080G1EBC Dobíjecí Li-polymer Baterie 4650mAh

200.01 Kč

-5 %

210.55 Kč

Nový produkt

Skladem

Certifikace Kvality ce
Kompatibilní Značka Huawei
Značka AVY
Kapacita baterie(mAh) 3501mAh-5000mAh
Číslo Modelu hb3080g1ebw
Originální nebo Ne Kompatibilní
Fit Model Číslo

Baterie model: HB3080G1EBW

(Pokud si nejste jisti, je vhodné pro váš telefon , může být ve srovnání s toto číslo, je baterie jedinečné číslo) vezměte Prosím na Vědomí: > baterie musí být plně nabitá před použitím. > Dočasné krátké kapacity nové baterie, bude výsledkem není používán po dlouhou dobu, je normální, celková kapacita bude obnoven prostřednictvím používá pro 3-5 krát. > Když se poprvé dostanete na baterie, použití, nabití za 10 hodin pro první tři časy, použít ji znovu, pak je pouze třeba účtovat plnou. > Nepoužívejte nižší nabíječka pro dobíjení této baterie v případě poškození baterie. > Nerozebírejte nebo změnit strukturu baterie. > Nedávejte baterii v nabíječce příliš dlouho. O Doprava: 1. Budeme posílat balíky do 24-72 hodin po kupujícím zaplacení je ověřena. Pošleme položky s on-line sledovat,Sledování informací je k dispozici do 5-10 dnů. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 2. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka! Záruka: 1. Veškeré zboží, které prodáváme, jsou v top kvalitě a za přísného vyšetření před odesláním.100% Testováno a být náš cíl. 2. Slibujeme, záruka za jakost 6 měsíců a budeme opravit to zdarma. Vracející dopravy by mělo být hradí zákazník.Všechny vrátit zboží musí být v dobrém stavu. Obdržel staré položky,bude okamžitě odeslat jedné nové položky. Zpětnou vazbu: 1. Staráme se o naše cenné zákazníky, a bude se snažit řešit nějaké nečekané problémy. 2. Pokud jste uspokojit se dodat zboží, prosím, prosím, pomoci odejít pozitivní zpětnou vazbu a budeme dělat totéž pro tebe. 3. Pokud nejste uspokojit se zboží, prosím neváhejte nás kontaktovat v čase, a poslat zprávu nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor o alibaba. Prosím, don ' t open jakýkoli spor,Budeme vždy v našich silách vyřešit problém a žít až do své spokojenosti.

Důležitá Poznámka: poštovné a manipulační poplatek je nevratný, a zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping. Všechny vrátit zboží musí být v dobrém stavu. Musí být pod resalable stavu. Man made vady nejsou zárukou, jako je rozbité, poškrábaný a tak dále. Před instalací obrazovce, nebo další příslušenství, prosím, podívejte se na naše obrazovky nebo jiné příslušenství. Pokud není žádný problém, můžete si ji nainstalovat na váš mobilní telefon. Jakmile je nainstalován na vašem telefonu, jsme vám nedává žádnou záruku nebo náhradu škody.

baterie huawie mediapad, qc, případ rám, základní deska bn41, hb3080g1ebc, bv6900, případ m1, baterie huawei mediapad, hb3080g1ebw, huawei s8 701u obrazovce