Víko Pryskyřice Šperky Box Kontejner Hexagonální Skladování Plísně Náměstí Epoxidové a Válec Pryskyřice Formy pro Cement, Hliněné Řemesla YH-17

103.70 Kč

-26 %

140.16 Kč

Nový produkt

Skladem

Číslo Modelu N/A
Typ Další
Věkové Rozmezí 14 Let A Nahoru
Varování DO
Původ KN(Původu)
Certifikace Čína certifikované (3C)

Šperky Box Formy s Víkem Pryskyřice Šperky Box Kontejner Hexagonální Úložný Box Plísně Náměstí Epoxidové Formy a Válec Pryskyřice Formy pro Cement, Hliněné Řemesla YH-17 Popis:

Vlastnosti :

Materiál : Šperky box silikonové formy na pryskyřici jsou vyrobeny z prémiového silikonu, měkké, pružné a husté, odolné proti roztržení, odolné a opakovaně použitelné. Lesklý povrch navržen tak, aby hotové výrobky jsou velmi lesklé a hladké jako zrcadlo.

Snadné demold: S našimi odolné silikonové formy, stačí, aby kroutit silikonové formy a uvolněte svůj výtvor ze své dráhy formy, když pryskyřice je zcela vyléčen.

Široké využití: Tyto silikonové pryskyřice box formy jsou kompatibilní s většinou pryskyřicemi nebo jinými odlévání materiálů a jsou vhodné pro skladování šperky, svícny, cukroví obaly, květináče pro malé rostliny atd.

Inovativní silikonové formy: Naše pole pryskyřice formy jsou určeny pro výrobu šperků box, také může být skvělý dárek pro diy výrobu šperků milenci.

Multifunkční : můžete přidat různých ozdob a plniva, jako je crystal, třpytky, sušené květiny, flitry nebo žádné prvky, které se vám líbí, aby vaše řemesla jedinečné a stylové.

Specifikace:

Jméno: Úložný box plísně

Materiál: Silikon

Styl: Šestihranné, kulaté, Čtvercové

Barva: Bílá

Velikost a hmotnost: Hexagonální-9*9*5 cm,70g, kolo-7.3*4,5 cm, 80g, Náměstí-7.5*4.5 cm,70g

Použití: DIY crystal epoxy úložný box plísně

Zahrnují:

Volba 1:

1 x Úložný box plísně(s Víkem)

Volba 2:

3 x Úložný box plísně (s Víkem)

Balíček Zahrnuje:

Volba 1:

1 x Úložný box plísně (s Víkem)

Volba 2:

3 x Úložný box plísně (s Víkem)

cement plísní, jíl tvář, pryskyřice bat plísní, diy kit, pryskyřice, hřebík st, dort víko, pryskyřice formy tekuté pryskyřice, formy záhyby, epoxi pryskyřice, konkrétní formy box