Auto Led Atmosféru Světla Modifikace Pro Mazda CX30 CX-30 2020 2019 Studené Světlo Atmosféru, Auto Příslušenství, Světla, USB

1 264.36 Kč

Nový produkt

Skladem

Typ Položky Atmosféra Lampa
Velikost 30cm

FUNKCE:

1. Snadno post, můžete zvýšit stupeň. 2. Původní auto otevře formy, speciální arc pattern verze, krásné a harmonické. 3. Přijmout transparentní filmový materiál. Nemá vliv na použití původního vozu funkcí a propustnosti světla je jasné a rozpoznatelné. 4. Struktura je jasně viditelné. Módní osobnosti, plný sportovní atmosféry.

Poznámky:

Auto atmosféru světla nejsou omezeny na bytí instalována centrální ovládací a dveře, ale také mohou být instalovány na střešní okno a jiné pozice v autě. Užijte si legraci z DIY tvorby, ať barva světla auto život.

Balíček zahrnuje:

2ks/set

Poznámky: okolní světlo může být použit v několika scénách. To může být osvětlena pomocí různých zařízení. Jako auto nabíjení zapalovač, nabíječku mobilního telefonu, počítače, mobilní nabíjení poklad, atd. Téměř všechny USB porty mohou být použity.

Před a po instalaci:

Způsob instalace a instrukce:

1. Vložte světlovod do mezery a stiskněte jej s pomocné nástroje.

2. Použijte nůž na odříznout přebytek na rohu.

Mazda 6, usb led luci, hlavice řadicí páky jaguar, cx5 led, mashimaro, lampa usb, c studené auto, cx30, usb led světlo 7 barev, Mazda