Hobbywing Xrotor 60A PRO RC Elektrický Střídavý Regulátor Otáček

695.52 Kč

Nový produkt

Skladem

Pro Typ Vozidla Letadla
Technické parametry Hodnota 6
Velikost
Materiál Kompozitní Materiál
Hmotnost
RC Díly A Accs Rychlost Řadiče
Nástroj Dodávky Sestavené třídy
LiPo
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení ESC
Con. Proud
BEC
Značka hobbywing
Upgrade Díly/Příslušenství Rám
Číslo Modelu Xrotor 60A
Čtyři-Pohon kola Atributy Montáž
Použití Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky

Vlastnosti:

• Speciální základní program pro multi-rotor, regulátory výrazně zlepšuje odezvu na plyn.

• DEO (Řízení Efektivity Optimalizace) technologie výrazně zlepšuje plyn linearita a efektivitu jízdy.

• Vysoce inteligentní a adaptivní výchozí nastavení, jako je automatické přizpůsobení časování splnit téměř všechny aplikace.

• Twisted-pair design škrticí klapky signál kabelové účinně snižuje přeslechy vyrábí v přenosu signálu a dělá letu stabilnější.

• Kompatibilní s různými letu-kontrolní systémy a podporuje signál s frekvencí až 621Hz. (Poznámka: všechny škrticí klapky signály nad 500Hz jsou non-standardní signály.)

• High-light LED pozici na XRotor Pro 50A ESC ušetří montážní žádné extra barevné světlo na multi-rotorů.

• DIP přepínače na spodní části XRotor Pro 50A ESC ESC ON/OFF stav, barva LED světlo, ON/OFF DEO funkce a otáčení motoru.

Specifikace: Model:XRotor 60A Con. Proud: 60A BEC: NE LiPo: 4-6S Programovatelné Položky: DEO (ON/OFF) a atd.( Viz pokyny níže ) Hmotnost: 58g Velikost: 50 x30x15.5 mm Uživatelská Příručka

Škrticí klapky, Kalibrace a Programování ESC

1.Uživatelé potřebují, aby kalibrace škrticí klapky rozsah, když se začnou používat nové XRotor střídavý ESC nebo jiný vysílač.

2.Uživatelé mohou měnit nastavení Časování, když nějaká abnormalita se vyskytuje v ESC jízdy disk-typ motoru nebo třeba motor dosáhne vyšších OTÁČEK. (Poznámka: Střední Načasování je výchozí nastavení.)

Doprava:

Položky jsou dodávány wihtin 3 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve dobře kontrolovat a řešit to pro brzy. Odpovíme vám váš mail do 24 hodin normálně. sommetimes mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu.

Přepravní doba :doba přepravy se liší s různými způsoby dopravy.

ypg, střídavý esc, Esc 80a, motor hobbywing, hobbywing xrotor, esc rc, hobbywing max8, auto esc 60a, hobbywing max6, loď esc