EASEHOLD Vysoce Kvalitní Kapesní Oděv Parník Přenosný Parní Žehlička Pro Oblečení Generátor Žehlicí Parník Pro Domácí Cestování

899.75 Kč

-39 %

1 499.58 Kč

Nový produkt

Skladem

Certifikace CE
Výkon (W) 1001-1500W
Číslo Modelu XTY002
Klasifikace Parní kartáč
Parní Trvání (Min) 10min
Kapacita Nádržky na vodu (l) <0,8 L
Podpora No
Značka EASEHOLD
Teplota Zařízení Jediný Převodový Stupeň
Původ KN(Původu)
Podporuje Anti Suché Pálení Ano
Napětí (V) 220-240V

EASEHOLD Vysoce Kvalitní Kapesní Oděv Parník Přenosný Parní Žehlička Pro Oblečení Generátor Žehlicí Parník Pro Domácí Cestování

Vlastnosti:

1> Přenosné Oděv Parník pro Domácí a Cestování:

Easehold 2 v 1 kapesní oděv parník preheats v 50 sekund s 1150W-1300W napájení.Na 100 ml nádrž podporu 5-7 minut nepřetržité vaření v páře, který je ideální jak pro domácí a cestování.

2> Rychlé Žehlení:

Přijali jsme vysoce kvalitní keramické pokovené hliníkové sole plate, efektivní topné těleso preheats rychle a poskytuje perfektní žehlení efekt.Můžete si vybrat vertikální žehlení nebo horizontální žehlicí podle vašich potřeb, můžete si také vybrat suché žehlení režimu bez nutnosti stisknout tlačítko páry.

3> Jedinečný Design:

Easehold 2 v 1 přenosný parník má jedinečný vzhled design, je menší, než jiné produkty a odnímatelné drát design, aby bylo jednodušší pro ukládání.

4> Bezpečné a Bezpečné:

Easehold oděv parník je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.Konstantní teplota systému bude mít podešve zůstat mezi 80℃~150℃.

5> Praktické Příslušenství A 12 Měsíců Záruka:

Připravili jsme pro vás silikonové tepelně izolované podložce a cestovní tašku pro vás, doufám, že se vám bude líbit tyto praktické doplňky.Poskytujeme také 12 měsíců záruka a teplé zákaznický servis, prosím, neváhejte nás kontaktovat kdykoliv.

parní čistič, lázně parní generátor, traval ruční parní žehlička, domácí spotřebiče obecné, parní generátor, žehlička parní, doprava zdarma položek za dolar, bambus koš parní, tkaniny parník, parní žehlicí stroj mi