Inteligentní Hračky pro Kočky, USB Elektrické Pet Hračky Magic Roller Ball Kočka LED Rolling Flash Ball Automatický Rotační Hračka Pro Kočku, Psa, Děti

191.16 Kč

-29 %

272.94 Kč

Nový produkt

Skladem

Původ KN(Původu)
Typ Hračky Koule
Je Inteligentní Zařízení No
Materiál Plastové

Body:

1、2020 barevné hračka pro kočky: Dvě barevné režim design, jeden červené světlo režim a barevné světlo změnit režim, přilákat vaše kotě kdykoliv. Tato hračka pro kočky má zvonky a peří pro stimulaci vaší kočky lovecký pud.

2、Built-v kotě je oblíbená catnip: Tento upgrade hračka pro kočky je postaven s přírodní catnip, který dělá vaše unavené kotě se stal nadšený a zlepšit kočka chuť k jídlu.

3、360° rotace míče: Po zapnutí napájení, interaktivní hračka pro kočky začne 360° rotace a barevné LED indikátor. Když se srazí se zdí, židle, dveře, atd., míč se bude automaticky měnit směr. Žádné další pomoc je nutná.

4、Automatické vypnutí: Po válcování za 45 minut, kočka, míč se automaticky vypne, aniž by konzumovat příliš mnoho kotě energie.

5、USB dobíjecí design: Cca 1,5 hodiny doba nabíjení může poskytnout 4 hodiny zábavy času. Když necháte doma kočku sám, to je nejlepší hračka pro kočky.

Funkce Upgrade:

1. Multifunkční režim + dva vyměnitelné příslušenství (zvony a peří) přidat zábavné.

2. Propustnost světla posílení: nový míč se změní na transparentní plastový materiál ve středu, vestavěný barva led je důkladnější a více atraktivní pro kočky.

3. Automatické vypnutí a upozornění: kočka míček se automaticky vypne po 45 minutách válcování, a nebude konzumovat příliš mnoho energie z kotě

4. Barevné led světla blikat pomalu zase

Návod:

1.Přepínač tlačítko: monochromatické červené světlo na displeji

2.Stiskněte spínač pro druhý čas: barevné led světlo displej

3.Stiskněte spínač pro třetí čas: vypnutí

4.Automatické vypnutí a upozornění: automatické vypnutí po 45 minutách

Vlastnosti:

1. 2020 barevné hračka pro kočky: Dvě barevné režim design, jeden červené světlo režim a barevné světlo změnit režim, přilákat vaše kotě kdykoliv. Tato hračka pro kočky má zvonky a peří pro stimulaci vaší kočky lovecký pud.

2. Vestavěný kotě je oblíbená catnip: Tento upgrade hračka pro kočky je postaven s přírodní catnip, který dělá vaše unavené kotě se stal nadšený a zlepšit kočka chuť k jídlu.

3. 360° rotace míče: Po zapnutí napájení, interaktivní hračka pro kočky začne 360° rotace a barevné LED indikátor. Když se srazí se zdí, židle, dveře, atd., míč se bude automaticky měnit směr. Žádné další pomoc je nutná.

4. Automatické vypnutí: Po válcování za 45 minut, kočka, míč se automaticky vypne, aniž by konzumovat příliš mnoho kotě energie.

5. USB dobíjecí design: Cca 1,5 hodiny doba nabíjení může poskytnout 4 hodiny zábavy času. Když necháte doma kočku sám, to je nejlepší hračka pro kočky.

Specifikace:

Název: Barevné LED Inteligentní Elektrická Hračka pro Kočky

Barva: bílá, růžová, šedá, modrá

Materiál: ABS

Velikost: cca 65*65*65 mm/2.56*2.56*2.56 v

Hmotnost: cca 110g

Nabíjení: USB

Výdrž baterie: nabíjení 2h, výdrž baterie 3-4h

Balení Seznam:

Hračka Pro Kočky Míček*1

Bell*1

Peří*1

USB*1

DOPRAVA Příprava Čas: musíme 2-5 pracovních dnů k přípravě vaší objednávky podle našich četných objednávek každý den. Doprava zdarma po celém Světě APO/FPO/DPO Lodní omlouváme se, že P. O. Boxy a vojenské adresy (APO, FPO) nemůže být doručena . Pro NÁS území, prosím zanechat komentář, když jste uvedení pořadí. Například, pokud jste byli v Guam, Puerto Rico, můžete stát, Guam, Puerto Rico v zemi oddílu. Zákazníci z Brazílie by zanechat vzkaz, aby nám své 11-místné CPF jako vaše vlastní potřeby. Poznámka: Pokud zvolíte dopravu zdarma možnost , vaše zásilka bude přímo vaší domácnosti pouze jeden čas, nebo je zašle na vaši místní poštu, pak budete muset vzít své sledovací číslo a vaše osobní ID sbírat své položky.Budeme vás informovat ihned, jakmile vaše zásilka byla odeslána. Pokud zvolíte expresní dopravu , prosím, nezapomeňte zanechat své kontaktní číslo, toto je nutné pro expresní dopravu. NÁVRAT A VRÁCENÍ peněz, Pokud tam je nějaké problémy,prosím, kontaktujte nás, jakmile jste obdrželi objednávky .Budeme se snažit, nejlépe vyřešit problémy. Všechny vrácené zboží musí být v originálním obalu a pravda, sledování NE. je nutné,prosím, konkrétní důvod pro návrat a vaše DHgate ID. My vám vrátíme plnou vyhrávat velké množství,při převzetí zboží v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství zahrnuty.Nebo,můžete si vybrat, mít náhradní. Retrun expediční poplatek by měl být hradí kupující. Zpětnou VAZBU, Pokud si nejste 100% spokojeni s kvalitou vašeho nákupu od belababy, můžete vrátit nebo vyměnit zboží do 30 dnů od dodávány datum. Žádost: 1. Položky obdržela do 30 dnů od dodávány datum. 2. Položky obdržel nepoužité, nepoškozené a v původním obalu. 3. Návrat expediční poplatek se hradí kupující

metr usb, cat tower, pletené hračky pro domácí zvířata, elastická hračka pro kočky, elektronická hračka pro kočky ryb, Kočka, lepim, evil eye domů, optické vlákno strana, barbi tričko