Univerzální Mini Micro USB DVB-T TV tuner přijímač Dongle/Antény DVB T HD Digitální Mobilní TELEVIZE HDTV Satelitní Přijímač

203.18 Kč

-24 %

270.83 Kč

Nový produkt

Skladem

FTA(Free to Air) No
S Vysokým Rozlišením No
Značka Greatlizard
S USB Wifi No
Typ Digitální
Číslo Modelu QL234
Balíček No

Pokud máte rádi tuto položku,prosím, přidejte jej do svého "Seznamu Přání",Pokud se vám líbí našem obchodě,prosím, přidejte jej do svého "Uložit Seznam".Děkuji moc!!!!! ^-^

Vážený Zákazníku,

Budeme odeslání vašeho balíčku na 3 dny a aktualizovat informace v týdnu !

Poté, co váš balíček dorazil, vážíme si toho, pokud si můžete vzít jednu minutu opustit pozitivní (5 hvězdiček) zpětnou vazbu o našich produktech a službách? To trvá jen chvíli, a to\\\'s skvělý způsob, jak pomáhat ostatním, aby nákupy, jako je ta vaše !

Pokud jste spokojeni s našimi výrobky nebo služby, prosím, kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu, nebo spor ,takže se můžeme snažit v našich silách vyřešit problémy ve váš prospěch !

Yous Upřímně :) Specifikace: Rozhraní: USB 2.0 Signál: 75 Ohm Digitální TV Anténa Vstup Příjem Frekvence: DVB-T: 474 ~ 858 MHz(UHF) Proražené Codes: 1/2, 2/3, 3/4 4/5, 5/6 a 7/8 ochranný interval: 1/4,1/8, 1/16 nebo 1/32 šířka Pásma: 6/7/8 MHz COFDM Mód: 2K, 8K Položka velikost: Přibl.30*20*8 mm Barva: Černý Požadavky na Systém: 1. Android 4.0.3 --5.1.1 Android zařízení s dual-core CPU Android zařízení potřebují podporu USB OTG DTT/Freeview/DVB-T Pokrytí 2. SDTV Cortex A8 800 mhz CPU nebo vyšší 512MB RAM nebo vyšší, 20 MB flash paměti Displej rozlišení 800*480 alespoň 3. HDTV Cortex A8 1.2 G nebo vyšší pro HDTV 512MB RAM nebo vyšší pro HDTV Hardwarové dekódování H. 264 akcelerace rozlišení Displeje 1024*600 nejméně Digitální Pozemní Vysílání Signál UHF/VHF Anténa pro DVB-T Pozemní TV Balíček: 1x DVB-T TV Tuner, 1x Anténa, 1 x Uživatelská Příručka informace O Zásilce

1) na celém SVĚTĚ POŠTOVNÉ.. (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2) S&H nezahrnuje POVINNOSTI, kupující bude odpovědný za jakékoliv místní es nebo jiné dovozní poplatky.

3) Objednávky zpracovávány v rámci slíbil dnů po ověření platby.

4) My jen loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresy MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

5) uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pro naše reference.

6) SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

7) Pokud jste neobdrželi zásilku do 39 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

O Platbu

1) přijímáme Ali Západní Unie, TT, PP a platební procesor PODMÍNĚNÁ.

2) Platba musí být provedena do 7 dnů od objednávky.

Návrat A Vrácení Peněz

1) máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Přepravní náklady, bude kupující\\\'s náklady.

2) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a číslo vaší objednávky.

3) My vám vrátíme PLNOU WINNINNG NABÍDKA ČÁSTKU s výjimkou náklady na dopravu při převzetí zboží v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně.

O Záruku

1) 12 měsíců Výrobce\\\'s omezenou Záruku za vady zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2) Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

O Zpětnou Vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality 5 HVĚZD a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!

Pozitivní Zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Tak, že můžeme uspokojivě řešit své problémy. \"

dvb, pi nas případě server, energie hd, telefon, tv, cccam egygold, dvb s2x, dvb t, dvb t2 univerzální, t2, dvb t2