Přenosný Hotel Zámek Dveří Zámky Self-Defense Cestovní Zámek, Cestovní Ubytování Zátkou Dveře O7D6

146.48 Kč

-45 %

271.25 Kč

Nový produkt

Skladem

Značka CUJMH
Číslo Modelu AFD4267

Funkce:

Univerzální použití: snadná instalace bez nářadí potřebné, přenosné zamykání je druhá ochrana pro domácí bezpečnost, přinese vám lepší bezpečnost a soukromí. Můžete použít jako nouzové kit, interiérové dveře zámek.

ŠIROKÝ Funkci: můžete ji použít doma nebo mnoha jiných příležitostech, jako je hotel, škola, krátkodobý pronájem a tak dále, ujistěte se, že dveře byly zamčené, když ji použít. Domácí Obrana

MALÝ A PŘENOSNÝ: dost Malý na to nosit v kapse nebo v kabelce, to je velmi šikovný přístroj mít, když není doma.Udržet ty důstojností. Je lepší pak zámek řetězce v hotel zámek dveří. Sebeobrana a vlastní ochrana pro ženy v cestě.

SILNĚJŠÍ A HLADKÝ DOTEK: cestování zamykání je aktualizován s lepší výkon a trvanlivost. Přenosný dálkový vyroben z těžkých oceli, pevné zamykání zaručeno, že zůstane jako nový po velmi dlouhou dobu. Používá nejnovější a leštění, galvanické pokovování technologie, aby zajistily perfektní hladký dotek , se zabránilo jakýkoli úraz při používání zámku dveří.

balíček zahrnuje:

1*Přenosný Dveře Zátkou Zámek

Vážení kupující,Vítejte v našem obchodě. Zaručujeme kvalitu našich výrobků.Vítejte na návštěvě.Doufám, že vám hezký den!

sherlock smart lock, vima smart lock válec, dveře auta zámek, helk hotel zámek dveří, elektrický dveřní zámek válec, hotel ručník, hotel zámek systém, zamykání smart, airbnk m300, Skříňka