Domácí použití Vertikální Větrné Turbíny 400w 500w 600w 1kw 12v 24v 48v 96v maglev turbine generátor s MPPT regulátor

8 232.38 Kč

-30 %

11 760.55 Kč

Nový produkt

Skladem

Čepele množství 2
generátor 3 fáze vzácných zemin permanentní magnet generátor
Hmotnost 23 KG
místo původu Jiangsu, Čína (Pevnina)
Generátor typ maglev papírenské generátor
Funkce může být použít ve slabém větru, oblast
Typ Větrné Elektrárny Generátor
Z DAL 3 fáze AC
Původ KN(Původu)
Napětí 12v/24v/48v
Start-up rychlost větru 1.3-2m/s
Instalace sledování,střechy,pouliční osvětlení,zahradní...
barva Zelená/Bílá/Oranžová
Balení papírové krabice
Číslo Modelu FS-V-600
Certifikace CE
Značka FLTXNY

Vážení přátelé, všechny naše produkty více než 20 kg mohou dosáhnout většiny Evropských zemí s DDP služby.Dobu přepravy musí čekat 25-30 dní.Pokud si chcete koupit velké větrné turbíny, prosím, kontaktujte nás.Budeme vám ty nejlepší služby!

Funkce

1.start-up rychlost větru

Specifikace

Větrné Turbíny Podrobnosti

Controller informace

Seznam Balíček

1.2 ks čepelí ,1 sada generátor a 1 sada šrouby a matice. 2.hlavní hřídel 1 kus. 3. MPPT regulátor 1 kus.(možnost)

Připomenout

1.Cena, kterou jste zaplatili za položku vylučuje jakékoliv celní daň.Nebudeme ramenní nějaké povinnosti v zemi určení. 2.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Záruka & Návrat

1.Vrácení nebo výměna vyžádání je k dispozici pouze žádosti do 1 týdne po parcel obdržel & vrácení položky jako nezměněném stavu tak, jak je obdržel. 2.Kontaktujte nás, prosím, požádat o navrácení oprávnění.Vaše jméno, číslo aukce, a důvod pro návrat by měly být zahrnuty v e-mailu.Všechny položky se vrátil musí obsahovat všechny původní obalové materils. 3.Prosím, zabalte položky pečlivě.Položky vrácené budou testovány a nové náhradní bude kupujícímu odesláno okamžitě, když zjistil vadné.V případě, že vhodný náhradní není k dispozici, pak náhrady budou vydány.Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné. 4.Pokud je položka nalezena non-vadné, bude položka zaslána zpět kupujícímu na náklady kupujícího.

Zpětná vazba

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá,takže prosím, kontaktujte nás přímo před odjezdem negativní zpětnou vazbu, pokud tam něco, aby ses cítil nešťastný.Budeme se snažit v našich silách, aby vymyslet nejlepší řešení.Děkuji vám za vaši podporu.

10 kw diesel generátor, benzínový generátor plynu, kontrolor větrné turbíny, generátor motor 12v, generátor maglev, generátor, setrvačník, elektrický generátor vodíku, vítr, voda generátor, vodní turbína turgo, velký větrný generátor