Teplé Zahradní Skleník PVC Rostlinného Krytu Jasné, PVC2 Tier Domů Skleníkových Rostlin Zahrada Kryt Mini Zahrada Kryt (Bez kovového Rámu)

209.29 Kč

-29 %

294.86 Kč

Nový produkt

Skladem

Materiál PVC
Sada Typ No

Vlastnosti:

1. Produkt materiál: vysoce kvalitní PVC, které je odolné proti korozi a odolné.Emise skleníkových kryt rozměry: o 69*49*92cm/ 27.17*19.29*36.22 palec

2. Tento 100% nepromokavý a anti-ultrafialové emise skleníkových kryt umožňuje vaše rostliny květiny absorbovat více slunečního záření a poskytují dostatek prostoru pro vaše rostliny růst.

3. Izolované a Studené-důkaz: zahradní skleník může zabránit rostlin z studený vítr a chladné bouře, a nabízí komfortnější prostor pro vaše rostliny poslat sazenice.

4. To je dobré větrání a výbuchu, přímému slunečnímu záření.Vytváří ideální podmínky pro pěstování počínaje sazenice, mladé rostliny a květiny。

5. To může být podpořeno holí, nebo železa stojan pro použití.Pokud váš skleník byl poškozen, budete potřebovat pouze vyměnit starý potah za nový si koupit nový skleník a zahradu tak, aby se ušetří více peněz.

6. Výrobek obsahuje pouze rostlinného krytu.Železný rám není v ceně.Potvrďte prosím, velikost kovového rámu před nákupem rostlinného krytu.

film skleníku, zelený dům venkovní rám, zahrada green house kryt, emise skleníkových mini, růst semen, rám skleníku, skleník, vnitřní zařízení polici, zemědělství senzor, rostlina chránit