Inovativní zubní pasty SPLAT INEY SEN pro bělící pasty trubice v ústech osvěžovač biorepair zuby bělidlo ústní vody, zubní pasty

93.37 Kč

-20 %

116.76 Kč

Nový produkt

Skladem

Značka IKONA
Doprava Zdarma Pro šetrné bělení
Původ RU(Původu)
Typ Položky Zubní pasta

SPECIFIKACE

Zubní pasta iney dream 75 ml.

Tónování aroma rozmarýnu, mayoran, anýzu, limetky a ledové máty.Bělící zubní pasta splat "iney sen" s efektem intenzivní posílení a obnovení zubní sklovinu.Intenzivní Bělení a posílení skloviny je nyní možné.Na světě je první zubní pasta kategorii krása péče o ústní dutinu.První vložit do ruského trhu, který obsahuje stejné v aktivní formě (hlavní látka, která se skládá ze zubní skloviny). Гидроксиапатит, že ve zvláštní formě, je zakotven v oblasti poškození, obnovení a těsnění strukturu skloviny, dělá to hladká a lesklá.Klinicky prokázáno, iney® multiactive pasta pro každodenní použití, založené na sněhu-jak® revoluční systém má jedinečné komplexní účinek:

-Jemně bělení sklovinu

-Účinně čistí a odstraňují plak z čaj, káva, tabák

-Obnovení povrchu skloviny a zcela eliminovat zubní kaz ve fázi "bílé místo"

-Snížit citlivost skloviny

-Противовоспалительное akce na dásně

-Udržet Svěží Dech

Účinek:

-Inovativní show-jak smalt obnova systému čistí a leští sklovinu.

-Přírodní Japonské perly a гидроксиапатит ve vysoké koncentraci obsaženy v tomto systému, obnovit sklovinu a snižuje zvýšenou citlivost zubů.

-Dýchání zůstává svěží po dlouhou dobu v důsledku antibakteriální vlastnosti zinku. -Hluboké mořské řasy phytami starat se o zdraví dásní.

Ideální pro každodenní použití.

Objem: 75 ml doprava Zdarma Pro šetrné bělení

VZHLED KÓDU

dech máty, toothpast, vápno v pračce, zubní pasta thajsko darlie, lak na hromadu, gobik jersey, cyklistický dres létě roku 2019, ikona, hračka, koupit darlie zubní pasta, curaprox