Velký výprodej 100KS DC Konektor CCTV Konektor samec Adaptér Kabel UTP Kamery, Video Balun Konektor 5.5 x 2.1 mm doprava Zdarma !!!

314.88 Kč

-35 %

484.54 Kč

Nový produkt

Skladem

BNC Konektor 5.5 mm x 2.1 mm samec nebo Samice
Značka HKIXDISTE
Typ Montáže Kabel
Schválené osvědčení CE FCC ROHS
Materiál ABS Plast & slitiny
Způsob ukončení krimpovací
Číslo Modelu CCTV DC KONEKTOR
Tělo Styl Přímá zástrčka
Záruka 3 roky
Koaxiální typ konektoru DC
Typ Konektoru DC Ženské nebo mužské DC Koaxiální kabel CAT5

modname=ckeditor

Prostě a Profesionální vzhled pro CCTV napájecí kabeláž

Jednodušší pro instalaci kamery, ušetřit čas a více bezpečnější kabelové připojení

Žádné elektrické kohoutku, Žádný sestřih, bez koncovek, ale jen malý šroubovák

5,5 mm x 2,1 mm Ženské síly konektor

Vnitřní průměr zástrčky: 2,1 mm

Vnější průměr zástrčky: 5,5 mm

Rozměr: 39mm(L) x 14 mm(W) x 13mm(H)

Budeme posílat zboží do 1-3 pracovních dnů po zaplacení, je ověřit tím, že www.mscz.cz.

V současné době, téměř všechny produkty v našem obchodě jsou dopravu zdarma. Jeden fotoaparát přes China post air mail jako výchozí. Pro DVR a bezpečnostní systém, podporujeme různé logistické cesty do různých zemí. Prosím, zkontrolujte podrobnosti o produktu popis stránky.

Sledování Ne. bude poskytnuta do 2 pracovních dnů po odeslání.

Kupující je zodpovědný za další COD poplatky, DPH, Makléřské Poplatky, Cla nebo Celní Poplatky a Daně.

Pokud jsou produkty byly zadrženy celními po odeslání již opustil prodávajícího země, kupující je resonsible pro odbavení zboží.

My se snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. Ale někdy to je vysoce závislá na přepravní kurýrní a místní zvyky. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc.

Záruka:

Veškeré zboží, které prodáváme, jsou v dobré kvalitě a za přísné zkoušky před tím, než jsou odeslány. Budeme se snažit v našich silách, aby se zabránilo problém s kvalitou.

Jsme zaručuje tento produkt proti vad zpracování a materiálu za období 3 let od původního data koupě.

Jakákoliv jednotka, která dokazuje, vadné v průběhu záruční ověřování období budou opraveny bez poplatku za díly, nebo vyměnit. Koncový uživatel je odpovědný za všechny přepravní poplatky vzniklé na odeslat produkty do našeho servisního střediska. Záruka se nevztahuje na případné vedlejší, náhodné nebo následné škody vyplývající z používání. Veškeré náklady spojené s instalaci nebo odstranění tohoto produktu ze strany obchodníka nebo jiné osoby, nebo jakékoli jiné náklady spojené s jeho použitím jsou v odpovědnosti koncového uživatele. Tato záruka se vztahuje na původního kupce výrobku a není přenosná na třetí strany.

Návrat:

Zboží může být vráceno pro vrácení nebo výměnu do 30 dnů od data, kdy jste jej obdrželi. Vrácené zboží musí být nepoužité, v původním obalu a zahrnují veškeré příslušenství. Původní náklady na dopravu jsou nevratné.

Před odesláním zpět jakékoliv vrácení položky, prosím, kontaktujte nás pro Návrat Merchandise Authorization (RMA). Veškeré produkty se vrátil, aby prodávající bez RMA bude neplatné, a my bude odeslána zpět kupujícímu na jeho náklady. Zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping.

Návrat sledovací číslo, bude užitečné v tomto procesu.

Naše technická podpora se bude zabývat produkty opravené po obdržení váš návrat pozemku. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás pro jakýkoli produkt nebo službu, problémy

Vážíme si vašeho podnikání výrazně. Pokud jste satisfiated s našimi produkty a služby, prosím, zanechte nám Pozitivní zpětnou vazbu a 5 Hvězdy hodnocení. Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet naše podnikání a sloužit vám lépe.

Pokud nejste spokojeni z nějakého důvodu, prosím, neváhejte nás kontaktovat přes www.mscz.cz střediska zpráv před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Náš zákaznický servis a technická podpora bude v našich silách, aby nabídnout správné řešení.

HKIXDISTE Technology Co., Ltd. je velká komplexní výrobce a přímý dodavatel bezpečnostních produktů. Přes sto milionů zákazníků, klenout 100 zemích na šesti kontinentech mít rozšířené jejich klid s produkty.

Naše state-of-the-art výrobní zařízení získal certifikace 3C, CE, RoHS, FCC, UL a ISO 9001. Všechny AHCVBIVN produkty jsou opírající se o náš závazek Celoživotní Podporu Vytváření vynikající řešení, které chrání to, co je důležité a maximalizaci hodnoty jsou HKIXDISTE pronásledování.

pinza konektor typu rj 45 cat 6, fotoaparát secur, 1 2 utp splitter, balun cctv, 5.5x2.1 žena, 5.5x2.5, dp led, utp kabel., klíčenka tritium, kovový konektor typu rj 45 cat 5